Abychom Vám zaručili čas na individuální konzultaci, domluvte si prosím dopředu konkrétní termín návštěvy i mimo otevírací dobu

Tapeta DUNSTON STRIPE PRL054/06

Kód: 2937
Neohodnoceno
Značka: Ralph Lauren
4 090 Kč / role 3 380,17 Kč bez DPH
2-3 týdnů
Můžeme doručit do:
14.11.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pruhovaná tapeta Dunston Stripe od Ralpha Laurena. Na otevřeném prostranství tohoto elegantního velkoplošného pruhu hrají pruhy střídavých barev. K dispozici v mnoha barevných provedeních pro každou náladu.

Doporučujeme objednat si vzorek vybrané tapety nebo si ji prohlédnout naživo v našem showroomu, protože barvy na obrázku můžou být zkreslené nastavením obrazovky.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny položky na objednávku jsou nevratné. Více v Obchodních podmínkách. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tapety s proužkem SIGNATURE STRIPE LIBRARY WALLPAPER
? Materiál: Papírové tapety
Design: Proužek
Barva: Žlutá, Červená
Šířka role: 68,5x10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

29960

forever_spring_c

29966

Americké tapety Ralph Lauren byly vytvořeny světově proslulým designérem Ralphem Laurenem již v 60. letech, ale stále neztratily svůj význam. S vydáním první kolekce se tapety staly bestsellerem a jejich prodej prudce vzrostl. A každé nové vydání se okamžitě zvedne na vrchol a udělá očekávaný rozruch. A i když po úspěchu Lauren mnoho designérů začalo vydávat své vlastní řady tapet, nikdo dosud nepřekonal tapety Ralpha Laurena, protože zůstávají nejpopulárnějšími na světě.

Papírová tapeta mistra je ztělesněním velkého vkusu, rukopisu skutečného mistra, zvláštní pozornosti věnovanou detailům a lakonismu, který vytváří skutečné kouzlo. Ale jednoduchost produktů je jen patrná, protože je za nimi mnoho měsíců pečlivé práce. Tapety na stěny kombinují romantismus francouzského pobřeží, anglickou klasiku, elegantní starý Hollywood, venkovské motivy, západní prvky a jemná námořní témata.

Kolekce TAPET