1 hodnocení

Tapeta CAPTAINS LOG PRL5025/01

Můžeme doručit do:
11.2.2022
10-20 pracovních dnů
Kód: 2538
Značka: Ralph Lauren
3 560 Kč / role 2 942,15 Kč bez DPH
Kategorie: Kolekce SIGNATURE ISLESBORO WALLPAPER
? Materiál: Vliesové tapety
Design: Mořské Motivy
Barva: Šedá
Šířka role: 68,5x10
Opakování vzoru: 68cm

Nový design novinky RL s fantastickými detaily námořnického deníku v kombinaci s kresbami ryb tužkou a detaily z cesty po moři. K dispozici ve 3 barevných provedeních.

Doporučujeme objednat si vzorek vybrané tapety nebo si ji prohlédnout naživo v našem showroomu, protože barvy na obrázku můžou být zkreslené nastavením obrazovky.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny položky na objednávku jsou nevratné. Více v Obchodních podmínkách. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americké tapety Ralph Lauren byly vytvořeny světově proslulým designérem Ralphem Laurenem již v 60. letech, ale stále neztratily svůj význam. S vydáním první kolekce se tapety staly bestsellerem a jejich prodej prudce vzrostl. A každé nové vydání se okamžitě zvedne na vrchol a udělá očekávaný rozruch. A i když po úspěchu Lauren mnoho designérů začalo vydávat své vlastní řady tapet, nikdo dosud nepřekonal tapety Ralpha Laurena, protože zůstávají nejpopulárnějšími na světě.

Papírová tapeta mistra je ztělesněním velkého vkusu, rukopisu skutečného mistra, zvláštní pozornosti věnovanou detailům a lakonismu, který vytváří skutečné kouzlo. Ale jednoduchost produktů je jen patrná, protože je za nimi mnoho měsíců pečlivé práce. Tapety na stěny kombinují romantismus francouzského pobřeží, anglickou klasiku, elegantní starý Hollywood, venkovské motivy, západní prvky a jemná námořní témata.

Podívejte se na náš výběr nových kolekcí a bestsellerů od Ralpha Laurena - TAPETY ZDE