1 hodnocení

Tapeta COCO DE MER PRL5010/01

Můžeme doručit do:
13.7.2021
10-20 pracovních dnů
Kód: 2343
Značka: Ralph Lauren
4 620 Kč / role 3 818,18 Kč bez DPH
Kategorie: SIGNATURE PENTHOUSE SUITE WALLPAPER
? Materiál: Vliesové
Design: Listy
Barva: Neutrální, Béžová
Šířka role: 68,5x10
Opakování vzoru: 64cm

Tapeta Coco De Mer z kolekce tapet Signal Penthouse Suite od Ralpha Laurena má exotické klenuté palmové listy, které se překrývají a dodávají tomuto sofistikovanému designu bujný tropický nádech. Tapeta Coco De Mer, vytištěná v metalických barvách, dodá vašemu domácímu interiéru nepopiratelně bohatý doplněk. Tapeta Coco De Mer je hlubotiskem vytištěným na vliesový podklad pro snadné použití.

 

Doporučujeme objednat si vzorek vybrané tapety nebo si ji prohlédnout naživo v našem showroomu, protože barvy na obrázku můžou být zkreslené nastavením obrazovky.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny položky na objednávku jsou nevratné. Více v Obchodních podmínkách. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americké tapety Ralph Lauren byly vytvořeny světově proslulým designérem Ralphem Laurenem již v 60. letech, ale stále neztratily svůj význam. S vydáním první kolekce se tapety staly bestsellerem a jejich prodej prudce vzrostl. A každé nové vydání se okamžitě zvedne na vrchol a udělá očekávaný rozruch. A i když po úspěchu Lauren mnoho designérů začalo vydávat své vlastní řady tapet, nikdo dosud nepřekonal tapety Ralpha Laurena, protože zůstávají nejpopulárnějšími na světě.

Papírová tapeta mistra je ztělesněním velkého vkusu, rukopisu skutečného mistra, zvláštní pozornosti věnovanou detailům a lakonismu, který vytváří skutečné kouzlo. Ale jednoduchost produktů je jen patrná, protože je za nimi mnoho měsíců pečlivé práce. Tapety na stěny kombinují romantismus francouzského pobřeží, anglickou klasiku, elegantní starý Hollywood, venkovské motivy, západní prvky a jemná námořní témata.

Podívejte se na náš výběr nových kolekcí a bestsellerů od Ralpha Laurena - TAPETY ZDE